Citadele bankas. Kaip galime jums pagelbėti?


citadele bankas

Naujosios sistemos diegimo projektas buvo įgyvendintas laikantis itin aukštų reikalavimų. Dokumentų valdymo sistemos nauda bankui ir banko klientams: Didžiausia vertė klientui yra sutaupytas banko klientų laikas.

citadele bankas

Tai pasiekiama naudojant sistemą ir specifinius bankui sukonfigūruotus procesus. Naudotis sistema banko darbuotojams — itin paprasta.

citadele bankas

Tai padeda išvengti žmogiškojo faktoriaus klaidų. Padidėjo efektyvumas — dokumentų ir informacijos paieška banko darbuotojams tapo daug greitesnė ir paprastesnė.

citadele bankas

Gaunamos ataskaitos ir atliktų veiksmų citadele bankas užtikrina informacijos pilnumą bei paspartina sprendimų priėmimą. Dokumentų valdymo sistema yra suintegruota su banko informacine sistema — tai automatizuoja dalį procesų, užregistruojami kreditiniai sandoriai. Banko komitetai tvirtina kreditus elektroniniu būdu, taip pat elektroniniu būdu registruojami ir tvirtinami klientų prašymai dėl mokėjimo kortelių.

citadele bankas

Sukurta klientų duomenų bazė padeda greitai ir patogiai rasti reikiamą informaciją apie klientą finansinius duomenis, kreditus, sutikimus,sutartis, mokėjimo korteles ir kt.